Szobák: 2 ágyas, külön fürdőszobával, TV-vel, légkondicionálóval felszerelt, WIFI eléréssel
Sportcsarnok: 800m2, parkettás, a létesítményen belül a szobáktól 1 percre
Extrák: korszerű konditerem, atlétika pálya, úszómedence használat
Étkezés: svédasztalos reggeli, ebéd és vacsora
FONTOS: ételérzékenységet a jelentkezési lapon feltüntetni szíveskedjetek!

A közelben: Tatai Vár, Öreg-tó, Angolkert.
[...]

Friss hír!

2017-03-07 12:12:02 / HÍREK / posted by Lányi tamás

Nyílt Hapkido Magyar Önvédelmi Bajnokságon 18 érmet szerzett az universun se csapata. Gratulálunk a versenyzőinknek!

13. Nemzetközi Universum Taekwondo és Hapkido Tábor

2017-02-13 12:09:58 / HÍREK / posted by Lányi Tamás

2017. július 31 - augusztus 5.

VVSI Sport Iskola, 2484 Agárd, Tópart u. 17.

Szállás : Vadonatúj szállodai rész 4 ágyas szobák saját wc – zuhanyzóval. Kifejezetten magas színvonalat és körülményeket biztosítva a pihenésre és kikapcsolódásra. Ingyenes Wi-fi lefedettség! A szálláshoz közös saját kiépített gyönyörű strandrész tartozik (strandröpi pálya, street workout rész).

Sportcsarnok: A szállástól 0 méterre! Parkettás, felszerelt modern csarnok konditerem használattal!

Felár ellenében mas [...]

Do Am Hapkido Magyar Önvédelmi Bajnokság Budapest

2016-12-28 12:12:02 / HÍREK / posted by Lányi tamás

Budapesten XIII.ker Váci út 19.szám harcművészeti edzőteremben kerül megrendezésre - 2017.03.04. Szombat 10.00-18.00-ig.

Nevezési díj: 2000Ft

A nevezés feltételei:
Do Am Hapkido tagság Betöltött 10. életév

Versenyszámok:
- Pusztakezes Önvédelem fiú, lány, fiú-lány (I. Kategória)
- Fegyveres Önvédelem fiú, lány, fiú-lány (II. Kategória)
- Szabályok: minden versenyszámban 5db technikát kell bemutatni a bírák vezényszavára.
- Cél az ellenfél harcképtelenné tétele, vagy a megadás kikény [...]

Sikeres vizsga után

2016-12-19 11:59:43 / HÍREK / posted by Lányi Tamás

Minden induló éremmel tért haza!

2016-12-11 10:41:09 / HÍREK / posted by Lányi Tamás

A magyar közelharc és kézitusa szövetség által megrendezett 8. Késharc- súlycsoport nélküli küzdelem, és önvédelmi versenyen mind a hét versenyzőnk dobogós helyen végzett és tíz éremmel bővítették az Universum dicsőség falát. 3 arany, 2 ezüst, 5 bronz. Következő napon a halásztelki nemzetközi önvédelmi és hapkido szemináriumon a külfödi mesterek életmű díjat adomànyoztak nagy péter mesternek és több tanítványa kiemelkedő technikai tudásáért nemzetközi elismerő oklevélben részesült.

Fehér öves TKD vizsga

2016-06-22 13:49:00 / HÍREK / posted by Lányi Tamás

2016 Poomsae Országos Bajnokság

2016-05-08 19:34:39 / HÍREK / posted by Rian

2016. április 23. szombaton került megrendezésre a XV. WTF Taekwondo Országos Formagyakorlat Bajnokság Nagykátán.Egyesületünkből hatan mérettették meg magukat. Az A kategóriában Sefton Rose és Sándor Zoltán, valamint a B kategóriában Terjék Dóra, Dacher Anna, Tatai Viktória és Tóth Ákos. Sefton Rose magabiztos versenyzéssel Felnőtt A Női Egyénikategóriában arany érmes lett, ezzel megvédve címét. Szintén címvédéssel zárhatta a napot Sándor Zoltán, aki a Felnőtt A Férfi Egyéni kategóriában szerezte meg az első helyet. Egyesületünk egyetlen A kate [...]

2.Do Am Hapkido Országos Bajnokság

2016-03-23 11:42:19 / HÍREK / posted by Nagy Péter

2016. április 16-án (szombaton) Hódmezővásárhelyen megrendezésre kerül a 2. Do Am Hapkido Országos Bajnokság.
Helyszín: Balogh Imsi Sportközpont. Hódmezővásárhely, 6800, Szegfű utca 6.
Versenyigazgató: Máté József
Főbíró: Máté zsolt
Részvételi feltételek: 7 éves kortól, 10. kup - azaz fehér övtől.
Nevezési határidő: április 8 (péntek)
Nevezési díj: 3500Ft/fő (egyszeri nevezés díjjal mind az öt versenyszámban indulhat a versenyző és részt vehet a másnapi szemináriumon.)